Marios + Stephanie
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Marios + Stephanie

Σας Καλωσορίζουμε στο Forum μας...!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Θύμηση μίας αγάπης

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
webmaster
webmaster
webmaster
webmaster


Αριθμός μηνυμάτων : 362
Registration date : 16/07/2007

Θύμηση μίας αγάπης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Θύμηση μίας αγάπης   Θύμηση μίας αγάπης EmptyΤρι Ιουλ 17, 2007 6:23 pm

Όταν κάποτε ξανατύχει να πας στο λύκειο μας πήγαινε στη τάξη μας και θυμήσου όλα όσα κάναμε.
Όταν στο νου σου έρθει κάποτε η ανάμνηση των σχολικών μας χρόνων
θα ελπίζω πως στο βάθος του μυαλού σου θα υπάρχει η εικόνα μου.
Όταν στον ουρανό κάποτε δεις ένα αστέρι σκέψου πως είμαι εγώ από ψηλά που σε κοιτώ.
Όταν κάποτε δεν θα έχεις τι να κάνεις χάιδεψε ένα λουλούδι και τα απαλά του πέταλα ας σου θυμίσουν εμένα, το χέρι μου που μου κρατούσες όταν έκανε κρύο στη τάξη.
Όταν κάποτε αισθανθείς μόνος θυμήσου εμένα και η θύμηση μου θα είναι η συντροφιά σου.
Όταν κλείσεις τα μάτια και δεν θα υπάρχουν όνειρα θυμήσου τη μορφή μου και τα όνειρά μου θα γίνουν δικά σου.
Όταν γύρω σου θα επικρατεί σκοτάδι άναψε ένα κερί και προσπάθησε να θυμηθείς στη φλόγα του τη μορφή μου να σου
χαμόγελα όπως τότε που εσύ μου έδινες χαρά.
Όταν πια δεν θα ακούς τίποτα και καμιά μελωδία δεν θα σε συγκινεί θυμήσου τη φωνή μου να ψιθυρίζει τ' όνομά σου.
Όταν κάποτε σου πουν "σ' αγαπώ" θυμήσου πως ήταν τα τελευταία μου λόγια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.trakis-electronics.forumotion.com
 
Θύμηση μίας αγάπης
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Marios + Stephanie :: Poihmata! ! ! :: Erwtologa-
Μετάβαση σε: