Marios + Stephanie
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Marios + Stephanie

Σας Καλωσορίζουμε στο Forum μας...!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Έτσι ξαφνικά...

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
webmaster
webmaster
webmaster
webmaster


Αριθμός μηνυμάτων : 362
Registration date : 16/07/2007

Έτσι ξαφνικά... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Έτσι ξαφνικά...   Έτσι ξαφνικά... EmptyΤρι Ιουλ 17, 2007 6:26 pm

Όλα ήταν τέλεια! Τον αγαπούσα και με λάτρευε! Είμασταν τέσσερα χρονια μαζί και αποφασίσαμε να παντρευτούμε, έλαμπα από ευτυχία μετρούσα τις ώρες μέχρι να γίνει ο γάμος μας! Κάποτε μου είχαν πει πως πάντα τα ωραία τελειώνουν γρήγορα...! Εγώ δε το πίστευα μέχρι που το βίωσα! Μια εβδομάδα πριν το γάμο. Ήταν 12.30 το βράδυ που χτύπησε το τηλέφωνο, ήταν η αδερφή του, εκείνος δουλευε βράδυ. Κατευθείαν πήγε το μυαλό μου στο κακό, σε εκείνον...! Ναι, είχα δίκιο..., ένα φορτηγό πέρασε πάνω από την μηχανή του! Αυτό ήταν, τον έχασα για πάντα! Αισθάνομαι σαν να έφυγα μαζί του, σαν να είμαι πάντα κοντά του γιατί αυτό που μας ενώνει είναι πραγματική αγάπη είναι ο έρωτάς μας είναι ο γιος μας! Που δε πρόλαβα να πω ότι υπήρχε μέσα μου! Να ξέρεις Θωμά, ότι υπάρχω για τον γιο μας, αλλιώς θα ερχόμουν μαζί σου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.trakis-electronics.forumotion.com
 
Έτσι ξαφνικά...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Marios + Stephanie :: Poihmata! ! ! :: Logia Lupis-
Μετάβαση σε: